Blogeri i njohur Lamberto Shtjefni është nisur drejt Zvicrës. Në fakt është mëse normale që Lamberton ta shohim shpesh duke udhëtuar nëpër vende të ndryshme të botës pasi një bloger i suksesshëm si Lamberto i duhet të udhëtojë shpesh nëpër botë pasi është i vetmi bloger shqiptarë që ka realizuar kontrata dhe bashkëpunime  me brandet më të fuqishme në tregun ndërkombëtarë.

Duke u Ngarkuar...

Stili, sharmi dhe postimet plot klas vazhdojnë të jenë arma më e fortë e influencerit shqiptarë Lamberto Shtjefni, shkruan mulliri.al. Ai na ka njoftuar nëpërmjet postimeve të tij në Instastori se është nisur për në  Zvicër ku shihet ndërkohë se pritja e blogerit të njohur ka qenë vërtetë madhështore.

Ishte pikërisht një makinë luksoze që priti blogerin Lamberto Shtjefni në aeroport , këtë na e ka bërë të ditur vet blogeri në profilin e tij në Instastori/Instagram. Tashmë nuk na mbetet gjë tjetër vetëm ti urojmë Lambertos t’ja kaloj sa më bukur në Zvicër dhe ndërkohë  të presim postimet plot stil , klas dhe sharm nga blogeri i njohur./mulliri.al.

- SPONSOR -