Aktorja e njohur Laura Nezha ka realizuar mjaft role artistike të saj përsa i përket botës së teatrit dhe filmit. Aktoria e talentuar ka shkëlqyer gjithnjë në rolet e saj. Megjithëse ne e kemi ditur gjithnjë që brenda saj notat muzikore asnjëherë nuk janë zhdukur sepse vetë aktoria na ka deklaruar nëpërmjet një postimi të saj në instagram se do të jetë pjesëmarrëse me këngën e saj të re, “Je dashuri” në ” Kënga Magjike”, 2017.

- SPONSOR -Smiley face

Kënga është realizuar nga producenti Stine. Gjithashtu ,Laura Nezha është shfaqur për herë të parë në “Kënga Magjike” në vitin 2011 me këngën “Jo se di”,një baladë që fitoi shpejt zemrat e publikut.

- SPONSOR -Smiley face