View this post on Instagram

#abudhabi🌞

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Ledina Çelo mbetet gjithmonë këngëtarja dhe artistja më e dashur për publikun shqiptar, megjithëse kohët e fundit është tërhequr paksa nga karriera e saj për hir të fëmijëve të saj të vegjël. E përkushtuar gjithmonë në maksimum pas familjes dhe fëmijëve të saj, ajo nuk harron të ndajë pushime pafund nga jeta e saj luksoze, shkruan mulliri.al.

- SPONSOR -Smiley face

Këtë herë, Ledina vendos të pushojë përsëri në një nga hotelet më luksozë në Abu Dhabi. Dubai dhe Abu Dhabi mbeten destinacionet e preferuara të këngëtares së njohur shqiptare. Një foto tepër e bukur me plot dashuri sot zbukuron Instagramin. Këtë herë me një postim ndryshe, Ledina i dedikon fjalët më të bukura për burrin dhe fëmijët e saj;
“E vetmja gjë më e mirë që të kam burrin tim janë fëmijët tanë që të kanë baba ty”.

Një nënë e përkushtuar si Ledina meriton të jetë e lumtur në krahët e një njeriu të fuqishëm që është i përkushtuar deri në detaje çdo ditë të lumtur të jetës së saj/mulliri.al

 

- SPONSOR -Smiley face