View this post on Instagram

🌱

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ledina Çelo ka një karrierë të gjatë në muzikë edhe pse vitet e fundit ajo ka hequr dorë për t’i kushtuar më shumë kohë familjes së saj.

View this post on Instagram

#withmyworld #holiday #dubai 🍒🍒

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

- SPONSOR -Smiley face

Këngëtarja bukuroshe është nënë e dy fëmijëve, një djali dhe një vajze. Dhe le të fokusohemi tek familja e saj pasi Ledina është një nga nënat më cool të showbiz-it.

Ledinën e shohim shpesh teksa poston foto dhe video të ndryshme bashkë me djalin dhe vajzën.

Një diva që edhe pse e zënë me angazhime të ndryshme Ledina e gjen kohën e saj për të qënë një shëmbull i mirë për fëmijët e saj që janë si dy yje.

View this post on Instagram

@xing.al ☺️😅

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Ajo që na pëlqen akoma më shumë është marrëdhënia që ka ndërtuar ajo me fëmijët e saj që i ka si shokë.

Ledina poston video duke u mësuar fëmijëve se si të gatuajnë, si të mbjellin lule dhe vëmë re se fëmijët flasin shqip gjatë gjithë kohës dhe kjo është meritë e bukuroshes shqiptare. Sigurisht që nuk mungojnë as videot funny që Ledina bashkë me fëmijët postojnë në rrjetet sociale dhe na kënaqin sa herë. Epo kjo është Ledina, mami perfekte dhe një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

View this post on Instagram

#readyforsummer ?!

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

- SPONSOR -Smiley face