Nuk ka vonuar shumē dhe është publikuar bashkëpunimi i radhës i shumëpritur i reperëve të njohur shqiptar, Noizyt dhe Ledri Vulës. Kënga e re titullohet “Dje & Sot”. Dhe padiskutim që edhe kjo këngë do të kete sukses te padiskutueshem.

- SPONSOR -Smiley face