Këngëtari i njohur Kosovar Ledri Vula një prej figurave më të dashura për shqipërine dhe kosovën, u be dje pjesë e fushatës  së LDK-së. Dje ne mbrëmje ai performoi  në Sallën e Sporteve tek “Pallati i Rinisë” në Prishtinë Kosovë.

Mbeshtetsit e parties, por edhe fansat e tij te mbushen sallën ne nje mbrëmje të mrekullueshme.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face