Urimi më i bukur i Leonora Jakupit ka shkuar për nënën e saj e cila ka ditlindjen. Një urim plot dashuri dhe një foto që tregon shumë është postuar në profilin e saj.
“Urime ditëlindjen dashuria më e madhe në botë. Udhërrëfyesi im. Të dua pa fund Mama!”- shkruan këngëtarja Leonora Jakupi.
Edhe 100 mami Leonora nga stafi i Mulliri.al!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face