Kylie Jenner është rikthyer në botën e takimeve pas ndarjes nga Travis Scott. Por duket se ajo tashmë mund t’ia ketë vurë syrin dikujt. Ylli i realitetit, 22 vjeç, kaloi shumë kohë me Drake ndërsa ishte e ftuar në festën e tij të 33-të të ditëlindjes të mërkurën në mbrëmje, thanë burimet për Us Weekly. Ajo kaloi shumicën e kohës pranë Drake dhe miqve të tij, ‘ tha burimi. ‘Kylie ishte duke kënduar këngë dhe duke vallëzuar me miqtë e saj, ndërsa ajo ishte pranë Drake, por ata nuk po vallëzonin së bashku, megjithëse duket se ata kishin një lidhje ‘.

Burimet gjithashtu vunë re që dyshja ishin duke qeshur dhe duke u kënaqur së bashku. Një romancë e mundshme mes Kylie dhe Drake do të ishte e pakëndshme për familjen e yllit të realitetit, të cilët janë grindur me reperin në të kaluarën. Kanye West ka pasur një rivalitet të gjatë me Drake, dhe vitin e kaluar reperi u grind me Drake pasi mësoi se kishte ndjekur bashkëshorten e tij Kim Kardashian në Instagram.

- SPONSOR -Smiley face