Shumë e dashura për publikun, e njëherësh frymëzim për vajzat që pëlqejnë modën, Lori Hoxha, gjithmonë shfaqet shumë stil në daljet publike apo shoqërore të saj. Fotografitë e saj në Instagram marrin me mijëra pëlqime dhe shumë komente. Ajo ka ndarë me fansat në InstaStor një foto, dhe kërkon të marrë përgjigje për dilemën në të cilën ndodhet.

- SPONSOR -Smiley face

“Duhet të bëhem sërish bionde platin? PO apo JO?”, ka pyetur ajo. Ndoshta Lori Hoxha do të tregojë edhe zgjedhjen e saj, sugjerimet dhe si vendosi më në fund.

- SPONSOR -Smiley face