Trashëgimtarja e Top Media, blogerja Lori Hoxha ka publikuar një foto në rrjetet  sociale ku janë të treja motrat bashkë; Sara, Lori dhe Redia, vajza e vogël e tre motrave. Redia nuk është në qendër të vëmendjes, si dy motrat më të rritura, Lori dhe Sara, ndaj edhe shfaqjet e saj janë më të rralla. Në foton e postuar nga Lori ku shihen të treja motrat, blogerja shkruan: “Treshja e zemrës sime”.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face