Trashëgimtarja e Top Media dhe blogerja Lori Hoxha njihet për fotot e saj të bukura të shoqëruar me përshkrime të shkurtra. Sot ajo ka postuar një foto ku shfaqet shumë atil, me kapele të zezë, syze dhe një këmishë ngjyrë të ndezur, që mesa duket është e preferuara e saj.

Lori shkruan “Backseats diaries contd” që në shqip përshtatet “vijojnë ditaret e sediljes së pasme”.

- SPONSOR -Smiley face

Mos vallë Lori po niset në një udhëtim të gjatë dhe të veçantë ku çastet do të vlejnë për tu shkruar?!

Le të presim foto të tjera miq.

- SPONSOR -Smiley face