Loric Cana , futbollisti shqiptar me famë ndërkombëtare, sot në mëngjes publikon në insta storin e vet një kapuçino të shkruar mbi të numrin pesë.

Një foto tepër interesante dhe tepër artistike shoqëron mëngjesin e Lorik Canës.Futbollisti ndan mëngjes tepër modest dhe domethënës për fansat e tij të zjarrtë! Mulliri.al i uron Lorikut ditë mbarë sot.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face