Kompania e njohur e modës Louis Vuitton ka prezantuar koleksionin më të ri Spring 2020 Ready-to-wear. Në sfiladë morën pjesë modelet më të mira të momentit dhe sfiluan me koleksionin tepër të veçantë. Koleksioni na tregoi se printet në fustane do jenë në modë ndërsa ngjyrat ishin të gjitha të përfshira kudo. Fustanet e bardhë në fund të sfiladës ishin qershia mbi tortë.

- SPONSOR -Smiley face