Rastësia e veshjes të nje fustan të njëjtë ka ndaluar këtë herë te dy personazhe Luana Vjollca dhe kengetarja Beyonce.

Luana Vjollca në njërin prej edicioneve të emisionit “Shiko kush luan” kishte veshur një fustan të zi me viza të bardha vertikale.

- SPONSOR -Smiley face

Të njëjtin model fustani, e ka veshur edhe këngëtarja me fam botrore Beyoncé gjatë mbrëmjes së kaluar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Sports Illustrated’s. Ky fustan duket pothuajse identik me atë që Luana Vjollca veshi ne emisionin televiziv “Shiko kush luan”.

Moderatorja Luana vjollca nuk ka len pa e komentuar këtë fakt duke thënë, “Mendjet e mëdha, mendojnë njësoj”

- SPONSOR -Smiley face