Majk është një ndër reperat më të suksesshëm në treg, këngët e të cilit shndërrohen menjëherë në hite. Ai është tashmë i preferuari i vajzave! Pas suksesit që korri me projektin e tij të fundit “Stila”, i publikuar rreth dy muaj më parë, Majk ka nxjerr në treg ditën e djeshme një tjetër këngë, të titulluar “Tarantino”, ku duket se i ka bërë një dedikim emrave më të njohur të trafikantëve të drogës në mbarë botën. Sapo është publikuar dhe klikimet janë pa fund.

- SPONSOR -Smiley face