Politikania shqiptare Majlinda Bregu njohet edhe si një adhuruese e artit. Së fundmi ajo ka ndjekur një shfaqje në teatër dhe ka një dedikim për Ema Andrean teksa është në rolin kyç të një nëne në raport me fëmijën e saj. Kjo marrëdhënie e sjellë në skenë nga Ema Andra duket se është përcjellë më së miri.

“Dy ndjesi pata mbreme nga “Nena dhe femija”, drama moderne e Jon Fosse. E mrekullueshme dhe rrenqethese Ema Andrea👏🏻👏🏻👏🏻 dhe nje dhimbje ne stomak prej te vertetes se pafshehur te nje marredhenie nene bir, mes vetmise e tensionit per te rigjetur lidhjen mes tyre. #shkonishiheniperteshijuaremenduar @emaandrea1″-shkruan Majlinda Bregu

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face