Këngëtarja Manjola Nallbani ka lajmëruar ardhjen e festave të nëntorit, të cilat janë festa të rëndësishme për kombin tonë, njëra dita e shpalljes së pavarësisë dhe tjetra dita e çlirimit nga okupimi gjerman.

- SPONSOR -Smiley face

Nallbani në një status në instagram i ka bërë thirrje shqiptarëve të festojnë sëbashku këto festa në Milano, ku këngëtarja shqiptare duket se do të mbajë një koncert për festat dhe fansat e saj në Itali.
“Sot ne koncertin per festen tone kombetare” ka shkruar këngëtarja.

- SPONSOR -Smiley face