Manjola Nallbani, artistja shumë e dashur për publikun, këtë fundjavë ia ka dedikuar blerjeve të reja. E veshur me një peliçe të madhe luksoze, mjaft të bukur, ajo është fotografuar kur së bashku me vajzën ka blerë në një nga dyqanet e një prej qendrave më të mëdha tregtare në Tiranë.

Pasi ka shëtitur në dyqan, ajo ka zgjedhur një palë këpucë, dhe ka pritur në radhë si gjithë njerëzit e tjerë për të paguar për produktin e zgjedhur. Gjatë pritjes, u vu re dashamirësia e saj, për tu buzëqeshur atyre që mund të ishin fansat e saj.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face