Moderatorja bukuroshe Marina Vjollca nëpërmjet  insta storit të saj në instagram na ka treguar se ndodhet në një hotel luksoz jashtë vendit bashkë me bashkshortin e saj. Duke ecur nëpër koridorin luksoz të hotelit Marina pret sa të gjej një pasqyrë dhe të na tregoj më pas iphon 10x ëndrra fundit teknologjike. Pasi bukuroshja tregon iphonin na dhuron edhe një puthje të pasqyruar me plot dashuri.

- SPONSOR -Smiley face

Ndërkohë moderatorja e talentuar e tv Klan ka shpërndarë edhe një foto tjetër në profilin e saj ku shihet e kuruar deri në detaj me veshjen që ka përzgjedhur.

- SPONSOR -Smiley face