Marina Vjollca ka ripostuar videon e Majk teksa performon në emisionin Cest la Vie në Klan Tv.

Marina shkruan për Majk: Unik!

- SPONSOR -Smiley face

Për këtë video ka reaguar edhe bashkëshorti i saj, mik i Majkut. Getoar Selimi ka shpërndarë videon dhe dedikimin e Marinës. Miq të mirë!

 

- SPONSOR -Smiley face