Ditën e djeshme një foto me fustan nusërie e Jennifer Lopez ka bërë lëmsh gjithë rrjetin dhe të gjithë menduam se këngëtarja do martohet dhe na i kishte mbajtur sekret. Por e vërteta qëndron ndryshe, ajo është duke xhiruar filmin e saj më të ri “Marry me”. Pa pritur të shijojë suksesin e filmit të sapo dalë “Hustlers”, Jennifer nisi xhirimet e filmit të ri. Në filmin e ri të divës së pop-it do kemi mundësinë të shohim dhe këngëtarin e njohur latin Maluma nën petkun e aktorit. Filmi është në fazat e xhirimeve dhe nuk ka ndonjë datë të caktuar se kur do të fillojë të shfaqet.

- SPONSOR -Smiley face