Këngëtarja e talentuar shqiptare nuk harron kurrë të postoj foto apo video që përcjellin vetëm art. Mesa duket Mariza është tepër e dashuruar me profesionin e saj dhe këtë gjë na e ka treguar në postimin e saj të fundit në profilin e saj të instagramit. Mariza me kitarë në dorë shpreh se zëri i shpirtit të saj është muzika .

- SPONSOR -Smiley face