Megan Fox është bërë nënë për herë të tretë dhe është vetëm 31 vjeçe. Duket se aktoren simpatike e ka zënë “frika” nëse do të mbetej sërisht shatzënë. Ajo është shprehur se nëse një gjë e tillë do të ndodhte, ajo do të shkatërrohej pasi trupi  i saj nuk do ta përballonte dot.

- SPONSOR -Smiley face

Aktorja është shprehur gjatë intervistës se asnjë nga tre shtatzanitë e mëparëshme nuk ka qenë e planifikuar. Megan Fox dhe bashkëshorti i saj Brian Austin Green janë prindër të 3 djemve, Noah 5 vjeç, Bodhi 3 vjeç dhe Journey 15 muajsh.

- SPONSOR -Smiley face