Simpatikja Megan Fox  ka ndërruar komplet ‘status’ duke u shndërruar në një modele të brendshmesh për setin e saj të fundit fotografik me rastin e festave të fundvitit. Kjo është periudha më e bukur dhe të gjithë dëshirojnë që momentet festive t’i dokumentojnë me foto. Aktorja 31-vjeçarje i postoi fotot me të brendshme në Instagram për të uruar ndjekësit për festat e fundvitit. Format e mahnitshme me të brendshmet e zeza ishin perfekte dhe e tregonin Fox si një bishë të vërtetë!

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face