Meghan Markle ka bërë daljen e saj të parë publike ku është shfaqur bashkë me Princin Harry. Dukesha njihet si një nga personat më me ndikim në botë pasi ka miliona fansa kudo. Ajo na frymëzon shpesh herë me veshjet e saj dhe këtë ka bërë edhe këtë herë. Pallto e kuqe, fustan vjollcë, këpucë të kuqe dhe çantë kafe, një kombinim paska ndryshe nga ata që kemi parë pasi dhe blogerët nuk e rekomandojnë këtë kombinim, por Dukesha theu akullin dhe na tregoi që i shkojnë. Ajo që na bëri përshtypje ishin dhe çmimet e atyre që kishte veshur ku palltoja kushtonte 1400 dollarë ndërsa çanta 2000 dollarë dhe e përkthyer ndryshe në minimumi  katër milion lekë.

Duke u Ngarkuar...

 

- SPONSOR -