Meghan Markle njihet si dukesha që vishet më bukur dhe këtë ajo po e vërteton dita ditës. E veshur me një këmishë ngjyrë smeraldi dhe me një fund lëkure po ngjyrë smeraldi ajo dukej e mahnitshme. Por Meghan nuk është e vetmja që ka veshur lëkurë pasi këtë e ka bërë edhe Princess Diana vite më parë,shkruan mulliri.al

Në vitin 1986, Princesha e Uellsit,e veshur me  një fund të zi lëkure ishte në një  shfaqje publike në Wembley Arena të Londrës, ku ajo ndoqi një koncert bamirësie nga Eurythmics (dueti i viteve ’80 me starring Annie Lennox dhe David Stewart).

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face