Blogerja Irena Kita, përveçse e përkushtuar ndaj punës dhe profesionit të saj, gjithmonë shfaqet e dashuruar pas momenteve kur pjesë e tyre është fëmija. Ajo ka publikuar një foto në Instastory ku tregon një punim prej plasteline nga vaja e saj dhe e ka quajtur mëngjes prej plasteline.

- SPONSOR -Smiley face