Më 14 shkurt të vitit të ardhshëm, do të shfaqet edhe seria e fundit e triologjisë që çmendi femrat kryesisht “50 hijet e Greit”. Vetëm pak orë më parë në kanalin e Youtube u publikua traileri i serisë të “50 Shades of Grey”. Në filmin e tretë,  Ana dhe Kristian lidhin kurorë në një ceremoni të mrekullueshme martesore. Gjithashtu nuk do të mungojnë as ngjarjet e papritura apo skenat e nxehta të seksit. Premiera e “Fifty Shades Freed” do të vijë si gjithmonë në ditën e të dashuruarve, më 14 shkurt 2018 e do të shfaqet në kinematë botërore, sigurisht edhe në Shqipëri.

- SPONSOR -Smiley face