Pas sukseseve të njëpasnjëshme dhe skandaleve pa fund, Miley Cyrus duket se ka gjetur qetësinë në krah të të dashurit të saj Liam Hemsworth.

Këngëtarja është fotografuar në Mailbu së bashku me Liam ku shfaqen tejet të lumtur krah njëri-tjetrit.

- SPONSOR -Smiley face

24-vjeçarja dukej në formë me bikini të kuqe.

- SPONSOR -Smiley face