Ylli i muzikës pop, Miley Cyrus ka vendosur të ndryshojë ‘look’ duke i befasuar të gjithë. Pas festës së ditëlindjes, 27-vjeçarja ka prerë flokët biondë duke i shkurtuar dukshëm. Këtë ndryshim e ka bërë të ditur stilisti i flokëve të Cyrus, Hershberger. Sally tregoi për ‘Enews’ se Miley dëshironte të kishte një pamje ‘punk’ dhe të ngatërruar. Pas publikimit të fotove të para të Miley-t në llogarinë e Hershberger, ndjekësit kanë lënë një sërë komentesh duke theksuar se artistja duket njëjtë si disa vite më parë. Kujtojmë se momentalisht Cyrus është në një lidhje dashurie me këngëtarin australian, Cody Simpson, me të cilin publikon video dhe foto të ndryshme herë pas here.

- SPONSOR -Smiley face