Modelja amerikane Myla Dalbesio edhe pse tashmë i ka mbushur të 30-tat vazhdon ende të shkëlqejë në kopertinat e “Sports Illustrated”. Ajo e ka nisur karrierën qysh në moshën 16-vjeçare ku mbahet mend për bashkëpunime me disa kompani tepër të suksesshme. Dalbesio vijon të mahnisë me format e saj të shkëlqyera trupore. Në vitin 2016 ajo u bë pjesë e revistës së famshme “Playboy” dhe fotot e saj patën një sukses të madh.

- SPONSOR -Smiley face