Është bërë e ditur tashmë se modelja Bertram dhe atleti Gregory Van der Wiel presin një fëmijë, nga lidhja e tyre 4 vjeçare. Modelja shpesh poston foto në profilin e saj në Instagram, me barkun e saj dhe tregon se mezi po e pret këtë fëmijë. Ajo tregon se nga magjia ka mbetur dhe pak kohë!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face