Është e re, me ambicie dhe mbi të gjitha me një trup vrasës. Valentina Gabiatti duket se e ka të qartë rrugën që duhet të ndjekë për t’u bërë e famshme.
Modelja e re italiane është tejet aktive nëpër rrjetet sociale, ku veç fotove “të nxehta” që publikon shpreh shpeshherë edhe interesin e madh që ka për futbollin dhe sidomos për skuadrën e saj të zemrës, Juventusin.
Megjithatë, ka nga ata që nuk e besojnë dhe në rrjetet sociale e akuzojnë se përmes shtirjes si fansve e futbollit e aq më shumë Juventusit që njihet për numrin e lartë të tifozëve në Itali, bukuroshja po tenton famën.

- SPONSOR -Smiley face