Moderatorja e njohur Fiori Dardha sot shkëlqeu me look-un e saj që kishte përzgjedhur në eventin që organizoi Frida Xhoi &Xhei në Plazza Tirana përreth koleksionit të tyre me fustanet e nusërisë vjeshtë -dimër 2018.

- SPONSOR -Smiley face

Fiori e ka uruar këtë event me fjalë tepër të përzemërta dhe e ka vlerësuar këtë event në maksimum me prezencën e saj. Një zonjë adorable Fiori me këtë look tepër të adhurushëm.

- SPONSOR -Smiley face