Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu po na befason dita ditës me fotot e saj tepër të bukura nga vendet magjike që ajo viziton. Nga deti në borë nga bora në det , moderatorja nuk ja kursen vetes luksin në asnjë moment duke ndarë foto tepër interesante në profilin e saj të Instagramit,shkruan mullri.al.

Duke u Ngarkuar...

Së fundmi Alketa ka vizituar edhe Maldivet ku në postimet e saj në profilin e Instagram-it u  shfaq me disa fustane nga koleksioni i saj i fundit ,Pranverë-Verë 2019,“Class” by A.V. Foto që moderatorja ka ndarë sot me ndjekësit  është vërtetë një foto që flet qartë gjuhën e jetës së saj përrallore dhe tepër luksoze .

Mos u ziliqosni vajza, luksi duhet pranuar kur shfaqet bukur dhe qartë, shkruan mulliri.al.

View this post on Instagram

Dhjetor 2018

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

 

- SPONSOR -