Parfumi Moschino GLAMOUR është aq magjepsëse sa sugjeron vet emri i saj. Një parfum flirtues për zonjat e reja që kërkojnë një aventurë dashurie . Pirja e këtij parfumi ngjall feminitet  modern të prekur nga magjia e pastër dhe hijeshia natyrore. Romantike, e ëmbël, joshëse, femërore, i freskët  dhe elegante, shkruan mulliri.al.

- SPONSOR -Smiley face

GLAMORI të lë pa frymë  duke shkrirë shenja të larta të kripës dhe lulëzimit të mandarinës në një zemër të bukur të orkidit, lotusit dhe hibiscusit. Një bazë e butë dhe e ëmbël e mban fantazinë duke shkuar me një përzierje të shijshme musku, qelibar dhe kedri./mulliri.al.

- SPONSOR -Smiley face