Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e martë 26 shtator 2017 

26.09.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 16° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
06–12 Fair 0 mm 14° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
12–18 Rain showers 1 mm 22° 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim
18–24 Fair 0 mm 20° 1 m/s – Ere e lehte nga veriperendim

Gjatë ditës së sotme do të kemi një mot pjesërisht të vranët dhe intervale me diell. Nga orët e mesdites reshje shiu të lehta.

- SPONSOR -Smiley face