Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e mërkurë 01 Nëntor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
01.11.2017 06–12 Fair 0 mm 2 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 17° 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 11° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje

 

- SPONSOR -Smiley face