Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme 05 Dhjetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
05.12.2017 08–12 Clear sky 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 10° 3 m/s – Fllad i lehte nga veri-veriperendim
18–24 Clear sky 0 mm 2 m/s – Fllad i lehte nga veri-verilindje
- SPONSOR -Smiley face