Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme 08 Dhjetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
08.12.2017 06–12 Partly cloudy 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
12–18 Partly cloudy 0 mm 13° 2 m/s – Fllad i lehte nga jugperendim
18–24 Partly cloudy 0 mm 2 m/s – Fllad i lehte nga juglindje

 

- SPONSOR -Smiley face