Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme 03 Dhjetor 2017

03.12.2017 00–06 Heavy rain 12 mm 10° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
06–12 Heavy rain showers 8 mm 10° 5 m/s – Fllad i butë nga jug
12–18 Heavy rain 8 mm 11° 4 m/s – Fllad i butë nga jug
18–24 Heavy rain showers 7 mm 3 m/s – Fllad i lehte nga jug

 

- SPONSOR -Smiley face