Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme 06 Dhjetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
06.12.2017 09–12 Clear sky 0 mm 0 m/s – Ere e lehte nga veri-verilindje
12–18 Clear sky 0 mm 10° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
- SPONSOR -Smiley face