Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme 12 Dhjetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
12.12.2017 07–12 Rain showers <1 mm 13° 2 m/s – Fllad i lehte nga jug-juglindje
12–18 Cloudy 0 mm 16° 4 m/s – Fllad i butë nga jug
18–24 Partly cloudy 0 mm 13° 1 m/s – Ere e lehte nga juglindje

 

- SPONSOR -Smiley face