Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme 09 Dhjetor 2017

09.12.2017 00–06 Partly cloudy 0 mm 10° 3 m/s – Fllad i lehte nga juglindje
06–12 Rain showers 1 mm 10° 4 m/s – Fllad i butë nga jug-juglindje
12–18 Heavy rain 17 mm 12° 6 m/s – Fllad i mirë nga jug
18–24 Heavy rain 15 mm 10° 6 m/s – Fllad i mirë nga jugperendim
- SPONSOR -Smiley face