Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e martë 03 Tetor 2017 

03.10.2017 00–06 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
06–12 Clear sky 0 mm 15° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
12–18 Clear sky 0 mm 22° 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim-jugperendim

Të dhënat e pasqyruara nga “motilokal.com” tregojnë se gjatë ditës së sotme do të  kemi një dite me diell shoqeruar me era te lehta nga lindja e perendimime.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face