Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e merkurë 04 Tetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
04.10.2017 09–12 Partly cloudy 0 mm 20° 1 m/s – Ere e lehte nga veri-veriperendim
12–18 Fair 0 mm 23° 2 m/s – Fllad i lehte nga perendim-jugperendim
18–24 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim-jugperendim

Të dhënat e pasqyruara nga “motilokal.com” tregojnë se gjatë ditës së sotme do të  kemi një dite me diell, dhe vransira ne oret e para te mengjesit. Dite e fresket e shoqeruar me era te lehta nga lindja dhe perendimi

- SPONSOR -Smiley face