Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e merkurë 05 Tetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
05.10.2017 08–12 Clear sky 0 mm 18° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
12–18 Clear sky 0 mm 23° 2 m/s – Ere e lehte nga perendim
18–24 Clear sky 0 mm 19° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim

Të dhënat e pasqyruara nga “motilokal.com” tregojnë se gjatë ditës së sotme do të  kemi një dite me diell. Dite e fresket e shoqeruar me era te lehta nga lindja dhe perendimi

- SPONSOR -Smiley face