Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e enjte 06 Tetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
06.10.2017 08–12 Rain <1 mm 18° 2 m/s – Fllad i lehte nga juglindje
12–18 Rain showers 1 mm 22° 2 m/s – Fllad i lehte nga jug
18–24 Rain showers 2 mm 19° 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-juglindje

Të dhënat e pasqyruara nga “motilokal.com” tregojnë se gjatë ditës së sotme do të  kemi një mot me vranësira dhe reshje lokale. Gjithashtu dhe ulje te temperaturave

- SPONSOR -Smiley face