Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, e shtune 07 Tetor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
07.10.2017 08–12 Heavy rain 8 mm 14° 1 m/s – Ere e lehte nga perendim-jugperendim
12–18 Rain showers 2 mm 14° 3 m/s – Fllad i lehte nga veri-verilindje
18–24 Clear sky 0 mm 12° 3 m/s – Fllad i lehte nga veri

Të dhënat e pasqyruara nga “motilokal.com” tregojnë se gjatë ditës së sotme do të  kemi një dite me vranësira.  Paradite do të ketë mot jostabil, me shira lokalë.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face