Parashikimi i motit me të dhënat e temperaturave minimale dhe maksimale gjatë ditës së sotme, 8 Nëntor 2017

Dita Ora Reshje Temp. Era
08.11.2017 08–12 Rain showers <1 mm 14° 2 m/s – Fllad i lehte nga lindje-juglindje
12–18 Heavy rain 6 mm 17° 3 m/s – Fllad i lehte nga jug-juglindje
18–24 Partly cloudy 0 mm 11° 1 m/s – Ere e lehte nga lindje
- SPONSOR -Smiley face